| Cikkszám | 11510040009000001000 |
|---|---|
| Felület | galv. horg. |
| Méretek | 4x90 |
| · Átmérő (mm) | 4 |
| · Hossz (mm) | 90 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 10 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
2 385,00 Ft / kg
11 925,00 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
3 028,95 Ft / kg
15 144,75 Ft / 5 kg |