| Cikkszám | 11502028006500002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 2,8x65 |
| · Átmérő (mm) | 2,8 |
| · Hossz (mm) | 65 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 40 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
673,50 Ft / kg
3 367,50 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
855,35 Ft / kg
4 276,73 Ft / 5 kg |