| Cikkszám | 11502016002500002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 1,6x25 |
| · Átmérő (mm) | 1,6 |
| · Hossz (mm) | 25 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 155 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
838,50 Ft / kg
4 192,50 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
1 064,90 Ft / kg
5 324,48 Ft / 5 kg |