| Cikkszám | 11502016002000002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 1,6x20 |
| · Átmérő (mm) | 1,6 |
| · Hossz (mm) | 20 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 60 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
883,50 Ft / kg
4 417,50 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
1 122,05 Ft / kg
5 610,23 Ft / 5 kg |