| Cikkszám | 11501070024000002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 7x240 |
| · Átmérő (mm) | 7 |
| · Hossz (mm) | 240 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 150 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 10 kg |
| Nettó egységár |
598,50 Ft / kg
5 985,00 Ft / 10 kg |
| Bruttó egységár |
760,10 Ft / kg
7 600,95 Ft / 10 kg |