| Cikkszám | 11501060020000002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 6x200 |
| · Átmérő (mm) | 6 |
| · Hossz (mm) | 200 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 655 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
598,50 Ft / kg
2 992,50 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
760,10 Ft / kg
3 800,48 Ft / 5 kg |