| Cikkszám | 11501022005000002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 2,2x50 |
| · Átmérő (mm) | 2,2 |
| · Hossz (mm) | 50 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 2 125 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
613,50 Ft / kg
3 067,50 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
779,15 Ft / kg
3 895,73 Ft / 5 kg |