| Cikkszám | 11501020004000002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 2,0x40 |
| · Átmérő (mm) | 2 |
| · Hossz (mm) | 40 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 575 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
643,50 Ft / kg
3 217,50 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
817,25 Ft / kg
4 086,23 Ft / 5 kg |