| Cikkszám | 11501018003500002000 |
|---|---|
| Felület | natúr |
| Méretek | 1,8x35 |
| · Átmérő (mm) | 1,8 |
| · Hossz (mm) | 35 |
| Súly | 1.000000 kg / kg |
| Készlet | 185 kg |
| Várható beérkezés | Sajnáljuk, jelenleg erre a termékre nincs várható beérkezés! |
| Csomagolás | 5 kg |
| Nettó egységár |
808,50 Ft / kg
4 042,50 Ft / 5 kg |
| Bruttó egységár |
1 026,80 Ft / kg
5 133,98 Ft / 5 kg |